Nezávislá dobrovolnická organizace Okénko – stáž

Nezávislá dobrovolnická organizace Okénko, která sídlí v Londýně provozuje sobotní českou a slovenskou školu pro bilingvní děti žijící v Londýně a okolí hledá studenty (ideálně posledních ročníků), kteří mají zájem o 5 měsíční stáž, od února 2018 do července 2018. Stáž je určena pro studenty učitelství pro základní školy ideálně první stupeň, a učitelství pro mateřské školy. Jedná se o práci na plný úvazek.

Náplň práce: Administrativně-organizační činnost, jako například vytváření elektronické databáze žáků, výpomoc při archivování, kopírování, korespondenci, vytváření seznamů účastníků pro různé akce a workshopy, dále pak plánování speciálních akcí a workshopů, spolupráce na tvorbě výukových listů, komunikace v angličtině s místními organizacemi, příprava propagačních materiálů, pozvánek apod.

Více informací naleznete zde. Zájemci pošlou životopis a motivační dopis na adresu