UJEP, UNICO.AI a Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) - seminář - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

UJEP, UNICO.AI a Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) – seminář

UJEP, UNICO.AI a Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK) zve zájemce na seminář o zakládání a problematice spin-off a startup firem na univerzitách.

Jak výsledky vědy a výzkumu komercionalizovat a proměnit v podnikání? Jak založit na univerzitě spin-off firmu anebo startup? Konkrétní know-how a praktické zkušenosti představí odborník na transfer znalostí Vojtěch Kadlec ze společnosti UNICO.AI. Součástí semináře pro vědecké a výzkumné pracovníky, doktorandy i řadové aktivní studenty bude diskuse.

Seminář proběhne dne 18. 5. 2018 od 10:00 do 12:00 na Klíšské 28, Ústí nad Labem (součást kampusu UJEP). Účast je zdarma pro registrované, registrovat se můžete zde.