Online informační schůzka - studijní/výzkumný pobyt na univerzitách v Německu - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

Online informační schůzka – studijní/výzkumný pobyt na univerzitách v Německu

Pozvánka na Online Information Sessions od Study in Germany, které budou probíhat 25. – 26. března, pokaždé od 15:00 do 18:00 hodin. Nabídka je určena pro zájemce, kteří by chtěli vyrazit na studijní/výzkumný pobyt na německou univerzitu, i těch, kteří ještě přesně nevědí a chtějí se všeobecně informovat o možnostech studia v Německu.

V rámci Online Information Sessions se představí celkem deset německých univerzit a vysokých škol (na příklad Universität Passau, Technische Universität Dresden, Berlin School of Economics and Law a další). Budou představeny jejich studijní programy, možnosti dalšího vzdělávání apod. Během Online Information Sessions se mohou přihlášení účastníci v live-chatu přímo ptát na to, co je zajímá.

Přehled zastoupených univerzit a vysokých škol naleznete zde. Účast je zdarma, Online Information Sessions probíhají v anglickém jazyce. Více informací naleznete zde.