VYHLÁŠENÍ MEZINÁRODNÍ LETNÍ ŠKOLY: AUTONOMIE A ZDRAVOTNÍ PÉČE V DOBĚ (POST) PANDEMIE - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

Laboratoř pro výzkum lékařského práva a bioetiky Aristotelovy univerzity v Soluni (AUTh) ve spolupráci s Řeckou bioetickou komisí oznamuje uspořádání 6. mezinárodní letní školy lékařského práva a bioetiky na téma „Autonomie a zdravotní péče v (post) pandemická éra “.

Letní škola bude probíhat v angličtině. Zúčastni se ji členy fakulty a doktorandy z AUTh a členové dalších univerzit v Řecku i zahraničí, jakož i specializované právníky a lékaři.

Letní škola se bude konat mezi 11. a 17. červencem 2021 a mohou se k ní připojit právníci, zdravotníci a studenti všech úrovní (vysokoškoláci, absolventi, doktorandi i postdoktorandi). Přednášky se budou konat ONLINE, abyste se k nám mohli připojit na dálku.

Poplatky za studium činí 100,00 EUR pro studenty všech úrovní a 150,00 EUR pro právníky a zdravotníky při registraci do 30. dubna 2021 a 130,00 EUR a 180,00 EUR při registraci do 31. května 2021.

Po dokončení programu obdrží účastníci certifikát s kredity ECTS.

Formulář žádosti je k dispozici na odkazu:

Information on processing your personal data