VYHLÁŠENÍ MEZINÁRODNÍ LETNÍ ŠKOLY: AUTONOMIE A ZDRAVOTNÍ PÉČE V (POST) PANDEMICKÉ ÉRĚ - blíží se konec termínu k registraci se sníženým poplatkem - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

VYHLÁŠENÍ MEZINÁRODNÍ LETNÍ ŠKOLY: AUTONOMIE A ZDRAVOTNÍ PÉČE V (POST) PANDEMICKÉ ÉRĚ – blíží se konec termínu k registraci se sníženým poplatkem

Laboratoř pro výzkum lékařského práva a bioetiky na Aristotelově univerzitě v Soluni (AUTh) ve spolupráci s Řeckou bioetickou komisí oznamuje uspořádání 6. mezinárodní letní školy lékařského práva a bioetiky na téma „Autonomie a zdravotní péče v (post) pandemické éře “.

Letní škola bude probíhat v angličtině pod vedením členů fakulty a doktorandů z AUTh a z dalších univerzit v Řecku i zahraničí, také specializovaných právníků a lékařů.

Letní škola se bude konat mezi 11. a 17. červencem 2021 a mohou se k ní připojit právníci, zdravotníci a studenti všech úrovní (vysokoškoláci, absolventi, doktorandi i postdoktorandi). Přednášky se budou konat ONLINE, aby se všichni mohli připojit na dálku.

Poplatky za studium činí 100,00 EUR pro studenty všech úrovní a 150,00 EUR pro právníky a zdravotníky při přihlášení do 30. dubna 2021 a 130,00 EUR a 180,00 EUR při přihlášení do 31. května, 2021.

Po dokončení programu obdrží účastníci certifikát s kredity ECTS.

Formulář žádosti je k dispozici na odkazu: http://medlawlab.web.auth.gr/6th-summer-school-autonomy-health-care-in-the-post-pandemic-era/ s příslušnými pokyny k registraci.