ICONSR 2021 - Mezinárodní konference o výzkumu ve společenských vědách - termín uzávěrky je 30. července - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

ICONSR 2021 – Mezinárodní konference o výzkumu ve společenských vědách – termín uzávěrky je 30. července

Termín konání: 8. – 10. září 2021 v Budvě / ČERNÉ HORĚ.

Hostitelem je Fakultet za Biznis i Turizam (FBT-Budva), ve spolupráci s Fakultou dopravy, spojů a logiky (FSKL), UBT (Vysoká škola obchodní a technologická), Universitetit „Ukshin Hoti“ në Prizren, Kolegji AAB, International Balkan University (IBU), International Vision University a Suleyman Demirel University.

Účast je možná jak fyzický, tak i online.

Vybrané kvalifikované články můžete publikovat v partnerských časopisech (International Indexes) a International Book Chapters (zařazený do WEB OF SCIENCE).

Termín řádné registrace je do 30. června, nejpozději však až do 30. července.

Podrobné informace naleznete na webových stránkách: www.iconsr.org

Dotazy a připomínky můžete zasílat na: .