Pozdní letní škola 2021 na West University of Timisoara - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

Pozdní letní škola 2021 na West University of Timisoara

Západní univerzita v Temešváru pořádá 3. vydání letní školy na Západní univerzitě v Temešváru v Rumunsku (v termínu 30. srpna – 12. září 2021).

Multidisciplinární a interdisciplinární akce, jejímž cílem je nabídnout studentům bakalářského a magisterského studia možnost zúčastnit se dvoutýdenního studijního / školicího programu, který probíhá v online formátu. Akce dává studentům možnost vybrat si z řady kurzů. Žádosti se přijímají do 16. července.

Kurzy letní školy West University of Timisoara (Late):

– Historická a umělecká křižovatka
– Soucitný humor a postmoderní ironie v naší době. Uklidnění duše vs. zostření naší rétoriky
– Daně a účetnictví v digitální éře a globální ekonomice
– Machine Learning Applied on Earth Observation Data
– Prezentační dovednosti a neverbální komunikace
– Slovní historie
– Kvantová logika chemie
– Biochemické aspekty v různých zdravotních podmínkách
– Klíčové body v historii designu (1900-2000)
– Dějiny vesmíru a kosmologie
– Sociální podnikatelství