Zjisti, jací zaměstnavatelé se k tobě hodí nejvíce a jaký jsi kariérní typ - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

Zjisti, jací zaměstnavatelé se k tobě hodí nejvíce a jaký jsi kariérní typ

Už přemýšlíš, co budeš dělat po vysoké škole? Průzkumy Universum Talent Survey každoročně osloví přes 1,3 milionu vysokoškoláků z téměř 60 zemí světa a pomáhají pro ně budovat lepší pracovní klima. Zkoumá se v něm velmi detailně, co vysokoškoláci chtějí od práce, vzdělávací instituce, na kolik si své práce cení, co je pro ně důležité a kde by chtěli pracovat. Jedině tak je možné zjistit reálné požadavky dnešní generace Y.

Právě byl spuštěn nový ročník průzkumu v České republice! Věnuj půl hodinky své budoucnosti a otestuj, co vlastně chceš od kariéry. Cílem Universum Talent Survey je podpořit studenta při rozhodování, kam chce po vysoké škole směřovat.

CHCI SE ZAPOJIT

Co získáš, když se zapojíš:

  • Získáš seznam zaměstnavatelů, kteří se k tobě nejvíc hodí
  • Zjistíš, jak jsi na tom v porovnání s vrstevníky
  • Dozvíš se, jaký jsi kariérní typ
  • Dáš své škole vědět, co je pro tebe důležité
  • Budeš součástí největší kariérní studie
  • Pomůžeš zaměstnavatelům pochopit, co mladá generace chce od zaměstnání

Navíc získáš zdarma IQ test na Primát.cz od Mensy ČR. Test je anonymní (pro vstup do kariérního feedbacku je třeba vyplnit pouze email) a zabere ti kolem 30 minut.

 

Názory studentů pravidelně vycházejí v médiích, které se o toto téma velmi zajímají, např. iHNED.cz – Čeští studenti jsou nejpilnější brigádníci a nebojí se podnikat, Česká televize – Události: Očekávání od prvního zaměstnání nebo iDNES.cz – Chceme přátelské prostředí a mzdu 25 tisíc, vzkazují mladí lidé firmám. Většina zaměstnavatelů se snaží držet krok s dobou a reagují na výsledky ze studie. Např. nabízí místo stravenek benefity, které mladí budoucí zaměstnanci ocení víc. Vysoké školy a kariérní centra se mohou ze studie dozvědět, jaké služby by měli mladé generaci nabídnout a co ocení nejvíce.

Děkujeme za Tvůj názor,

UJEP ve spolupráci s UNIVERSUM