Diplomky 18!

Startujeme 30. května v Domě umění. Přijďte! Tedy, pokud chcete vidět živé pavouky, obetkávající porcelán, knihy z recyklovaných materiálů nebo funkční kajak z papíru. Magisterské a bakalářské práce se letos zabývají reklamou ve veřejném prostoru, společensko-kulturními stereotypy, digitalizovaným světem, protkaným sociálními sítěmi a dalšími aktuálními tématy.
Podpořte studenty prestižního FUDu a načerpejte svěží inspiraci!
A rozhodně si nenechte ujít AFTERPARTY!

Slavnostní zahájení výstav

Uskuteční se ve středu 30. května 2018 v 18 hodin v Domě umění Ústí nad Labem. Výstavy uvede děkan Fakulty umění a designu doc. Mgr. A. Pavel Mrkus.

Magisterské (diplomové) práce

Budou vystaveny v Domě umění Ústí nad Labem a v Galerii Emila Filly do 28. června 2018. Výstava v Galerii Emila Filly bude v den zahájení přístupná již od 17 hodin.

Bakalářské práce

Budou vystaveny v ateliérech Fakulty umění a designu do 14. června 2018. V den zahájení budou přístupné již od 14 do 18 hodin.

Více o akci