Příměstské tábory UJEP

Pedagogická fakulta ulevuje přes léto pracujícím rodičům

Pořádáním příměstských táborů se studenti oboru Učitelství pod vedením kvalifikovaných mentorů dostanou k praktické práci s dětmi a rodiče-zaměstnanci se mohou spolehnout, že je o jejich potomky dobře postaráno i o letních prázdninách, kdy jsou mnohé školky zavřené. Díky společnému úsilí studentů a pedagogů PF UJEP a příspěvku firmy Adler si tak pěkně v tichosti vychováváme celou generaci budoucích uchazečů.

PF UJEP je naše Adamovo žebro

Pamětníci vědí, že, tak jako byla žena stvořena z Adamova žebra, vznikla vlastně celá univerzita severu z Pedagogické fakulty (což naznačuje i samotné logo UJEP, přestože do celkového počtu 12 nám ještě 4 fakulty schází). Je tedy příznačné, že se PF UJEP takto nenápadně i nadále pečlivě stará o PR ústecké univerzity pro ty nejmladší a zajišťuje budoucí přísun čerstvých mozků pro vědu a výzkum.

Moc jim za to děkujeme a doufáme, že příští rok do toho půjdou znovu!