Běh kampusem bude koncem září

Registrace v srpnu za snížené startovné!

Do zimního semestru se u nás nenastupuje, do zimního semestru se vbíhá! Asi jako když v horkém dni stojíte na břehu jezera, víte, že vám v něm bude příjemně, že vás to osvěží, ale ten krátký moment přechodu z horka do chladu bude přece jen šok. Někdo se dlouze osměluje. My, tady na severu, se zhluboka nadechneme, rozběhneme se a skočíme do ZS po hlavě.  Slouží nám k tomu Běh kampusem. Je to už taková univerzitní tradice a letos se odehraje v úterý, 25. září. Vyhrát ho (v každé kategorii kromě štafety) může jen jeden, ale zúčastnit se mohou všichni, kdo rádi běhají, tedy i vy!

Zajímavá trať a exkurze Kampusem k tomu

Pokud ovšem vyhrát chcete, máme tu jeden tip. Je to jednoduché. Představte si prostě, že běžíte na zkoušku. Je celkem jedno, z čeho, protože v Kampusu máme hned několik oborově velmi různorodých fakult: FSI, FF, FUD, PF, brzy i PřF a FŽP… Tak snad to bude za 1!