Rektor ocenil pracovníky a studenty UJEP

Každoroční ceremoniál oceňování mimořádně úspěšných akademiků a studentů Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem proběhl minulý týden v Červené aule MFC UJEP. Oceněným a jejich blízkým snad zpříjemnil hektický předvánoční čas. A nám umožnil zase jednou napsat, že univerzita severu je plná fascinujících lidských příběhů, které nikdy nepřestaneme mít chuť objevovat.

S některými z nich se můžete seznámit ve VIDEO MEDAILONCÍCH oceněných akademiků. A na další narazíte, kdykoli se projdete kampusem UJEP, zaskočíte na oběd do literární kavárny, pro knihu nebo časopis do Vědecké knihovny UJEP nebo se přihlásíte ke studiu na kterékoli z našich 8 fakult. A to v jakémkoli věku!

Seznam oceněných osobností univerzity naleznete zde.

Seznam jednorázových stipendií, které našim studentům letos udělili zástupci významných regionálních subjektů, naleznete zde.

A všechno ostatní naleznete někde tady.

Případně tu.

Gratulujeme všem oceněným, jejich příslušným fakultám, a těšíme se na další rok plný vědecké práce.