Jak inovovat svůj podnik? Hackněte ústeckou univerzitu!

Ústecký kraj má univerzitu. Univerzita má vědce. Vědci mají poznatky a vybavení. Ústecký kraj se má!

A něco z toho může mít i vaše podnikání. Co přesně? O tom, jak univerzitu, její mozkový trust a špičkové výzkumné vybavení (a tím nemyslíme jen zkumavky:) využít pro inovace v podnikání, se dozvíte například tak, že 28. 1. 2020 navštívíte workshop o spolupráci mezi aplikační a výzkumnou sférou.

Akci pořádá Inovační centrum Ústeckého kraje ve spolupráci s UJEP a dalšími výzkumnými institucemi v kraji. Přijdou i naši vědci, kteří vám v krátkosti představí některé oblasti výzkumu, jimž se na ústecké univerzitě věnují.

Inspirativní bude i sekce příkladů dobré praxe, kde se představí již několik fungujících projektů spolupráce.

Akce je navíc schválně naplánována těsně před Dnem otevřených dveří UJEP, tak abyste se, pokud by vás zaujalo konkrétní výzkumné pracoviště, na něj mohli hned další den přijít nezávazně podívat.

Tak hurá na svou lokální univerzitu! Možná tu své město a kraj na okamžik uvidíte jiným prizmatem. Prizmatem, slibujícím velký potenciál.