Festival ELBE DOCK se blíží

(Od června) časovaná kulturní bomba v podobě mezinárodního festivalu dokumentárních filmů ELBE DOCK alias Cena Pavla Kouteckého vybuchne v ústeckém Veřejném sále Hraničář již 1. září 2020!

Proč vás hned v úvodu manipulujeme tak vášnivě reklamní hantýrkou? Protože tématem letošního festivalu je právě MANIPULACE. Ve filmu, reklamě, politice, s obrazem, střihem nebo i se samotným divákem.

A proč o tom píšeme? Protože jsme jedním z partnerů festivalu, máme obrovskou radost, že se před třemi lety z Prahy přesunul právě k nám do Ústí a vnímáme jej jako akci, posouvající naše město v oblasti kultury hned o několik příček výš. (Ostatně, podobně to vnímá například ústecký primátor.)

A pak také proto, že STUDENTI UJEP mají na festival AKREDITACI ZDARMA!

Aktuální pre/peri/postfestivalové dění sledujte na nejzábavnějším facebookovém profilu v ČR.

Detaily o festivalu, filmech i doprovodném programu se dočtete TADY.

Časový program filmů a doprovodných akcí (které vážně stojí za to!) najdete TADY

Tak naviděnou v protiatomovém krytu, v maringotce na Míráku (kterou uměním naplnili studenti naší fakulty umění a designu), na post-utopické performanci v Masarykově ulici nebo na mezinárodní vyhřezlině festivalu v geh8 v Drážďanech!