KORONAVIRUS – AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ZAMĚSTNANCE A STUDENTY UJEP

>ENGLISH BELOW<

Vedení UJEP bedlivě sleduje aktuální opatření MZ ČR a doporučení z MŠMT, která konzultuje s fakultami, zároveň je v úzkém kontaktu s krajskou hygienickou stanicí, od které dostává pokyny, jak adekvátně reagovat na vývoj SARS CoV-2 v Ústeckém kraji.

Byl vydán příkaz kvestora č. 2/2020 K aktuální epidemiologické situaci vymezující, s okamžitou platností, pobyt osob ve všech aulách a sálech Multifunkčního informačního a vzdělávacího centra UJEP v rouškách či jiných ochranných prostředcích na nos a ústa.

Na Fakultě zdravotnických studií UJEP byla z důvodu častého pobytu studentů ve zdravotnických zařízeních (praxe apod.) zavedena povinnost nosit v prostorách fakulty roušky.

V prostorách kolejí UJEP byla zavedena povinnost nosit roušky, bez roušek není osobám umožněn vstup. Pro zahraniční studenty jsou na kolejích UJEP po příjezdu do Ústí nad Labem, před doručením negativního testu na SARS CoV-2, vyčleněna dvě patra (karanténní a izolační).

Prosíme studentky a studenty, aby nepřestávali sledovat aktuální informace, které jsou zveřejňovány na www UJEP i prostřednictvím fakultních www stánek či sociálních sítí. Navštěvujte, prosím, poctivě své e-mailové schránky, které jste poskytli fakultám pro komunikaci s Vámi.

#TEDUZVIMEVIC #ZVLADNEMETO #VEDUVIREMNEZASTAVIS#MYJSMEUJEP

Ještě více čtení zde↓

NOVĚ: Mimořádné opatření MZ ČR z 9. 9. 2020

Příkaz kvestora č. 2/2020 K aktuální epidemiologické situaci

Návrh doporučení k současné epidemiologické situaci náměstka pro řízení sekce vysokého školství, vědy a výzkumu MŠMT Pavla Dolečka

+ PŘÍLOHA I

+ PŘÍLOHA II

>ENGLISH HERE<

UJEP management closely follows the updates of the Ministry of Health and the Ministry of Education Youth and Sports regarding the development and the regulation of the epidemiologic situation in the Czech Republic. We cooperate with the Regional Health Office regarding all actions in connection with the SARS CoV-2 development in our region and consult these regularly with all our faculties.

As of today, it is required to wear a face mask in all the interiors of the MFC UJEP, in the interiors of the Faculty of Health Studies and in the interiors of the UJEP dormitory. Entering these premises without a face mask will not be allowed.

At the UJEP dormitory, there are 2 separate floors designated for foreign students coming to Ústí nad Labem and waiting for the delivery of SARS Cov-2 test results (for quarantine and isolation purposes).

We kindly ask all students to follow the instructions published and regularly updated at the websites of the respective faculties. Also, please, check your contact mailbox regularly for emails regarding updates & instructions.

Thank you for your cooperation! We know more this time and, together, we will manage!