Pedagogická fakulta UJEP pomáhá s doučováním

PF UJEP opět zapojuje své studentky a studenty do pomoci dětem a jejich přetíženým rodičům.

Stejně jako na jaře, jen již s většími zkušenostmi a tím pádem i s o to větší kapacitou a navíc zcela ZDARMA pomáhá naše pedagogická fakulta i tentokrát dětem a jejich rodičům, kteří se každodenně musí prodírat džunglí distanční výuky.

Veškeré informace k možnostem nechat své dítě doučovat, naleznete v tomto článku.
Informace k náboru studentů, kteří chtějí pomáhat, naleznete tu.

Vše vám také srozumitelně vysvětlí proděkan pro rozvoj a internacionalizaci PF UJEP, PhDr. Ladislav Zilcher, Ph.D., v reportáži ČT.

A konkrétní pomoc naleznete pod těmito odkazy

Doučování dětí na prvním stupni ZŠ

Doučování anglického jazyka

Doučování českého jazyka

Doučování pedagogiky a psychologie pro studenty středních pedagogických škol

Doučování matematiky pro druhý stupeň ZŠ

Doučovat nechci, ale přesto bych rád pomohl/pomohla.

MOC vám děkujeme, studentky, studenti a pracovníci naší nejstarší fakulty! Děláte důležitou a pro dnešní dobu jednu z nejpřínosnějších prací!

Všem rodičům a jejich dětem přejeme i nadále hodně sil a pokud možno i radosti. Každý den alespoň trošičku.