Staňte se vysokoškolákem! (Na zkoušku)

Naše fakulta sociálně ekonomická připravuje každý rok pro středoškoláky akci s názvem Jeden den vysokoškolákem. Letos si lze studium na vysoké škole vyzkoušet virtuálně.

FSE UJEP připravila nabídku přednášek, které můžete navštívit, tentokrát během celého jednoho březnového týdne.

V týdnu od 8. do 12. března 2021 se otevřou online učebny s těmito kurzy:

Pondělí 8. 3. 2021

11:00 – Brand, brand image and brand management (AJ)

…anglicky o firemních značkách jako klíči k prodejnímu úspěchu.

Lektor: Mgr. Jaroslav Izavčuk

Úterý 9. 3. 2021

10:00 – Customer Journey

Co vše zákazník zažívá na své cestě ke koupi produktu nebo služby? Koupí nebo nekoupí? Mapování zákazníkovy cesty je komplexní činnost, která stojí za to.

Lektor: Ing. Lucie Povolná

12:30 – Regiony a města jako kvalitní a dobrá místa pro život

Jak vypadá dobré místo pro život? A co lze dělat, aby se kvalita místa zvýšila? Co to je rozvoj? A proč je důležité se rozvojem zabývat a plánovat ho? To vše (a nejen to) si v rámci online setkání povíme.

Lektor: Ing. Miroslav Kopáček

Středa 10. 3. 2021

10:00 – Klamavá reklama

Umíte rozeznat klamavou a neetickou reklamu? Jaké jsou nejběžnější nešvary, kterými se snaží zadavatelé reklamy oklamat zákazníky? Na tyto otázky se zaměří prezentace, která bude obsahovat i řadu praktických ukázek.

Lektor: Ing. Eva Fuchsová

12:30 – Ženy umějí číst v mapách

Zamyšlení nad genderovými stereotypy a jejich důsledky: co znamená být mužem či ženou? A kdo to má ve společnosti jednodušší?

Lektor: Mgr. Jitka Laštovková, Ph.D.

Čtvrtek 11. 3. 2021

9:00 – Umění přesvědčivě prezentovat

Jak úspěšně a přesvědčivě prezentovat? Jak zvládnout trému? A jak se připravit na nepředvídatelné okolnosti?

Lektor: PhDr. Bc. Kateřina Smejkalová, Ph.D.

11:30 – Interkulturelle Kommunikation (NJ)

Kulturunterschiede zwischen Deutschland und Tschechien. Nationale Stereotype. Kulturdimensionen

Lektor: PhDr. Bc. Kateřina Smejkalová, Ph.D.

Pátek 12. 3. 2021

10:00 –  La RDCongo, pays au coeur de l´Afrique, Ses richesses forestieres et minieres, source des conflits, sont a la base du progres technologique mondial et ecologique (FJ)

Lektor: Frederick Sukama

Formulář pro přihlášení naleznete ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mgr. Jitka Ježková