Promoce na Fakultě sociálně ekonomické trochu jinak

Na Fakultě sociálně ekonomické (FSE) proběhly ve dnech 22. a 23. června 2021 promoce.

Fakulta se snaží jít inovativním příkladem, a to i ve chvíli, kdy je nutné přizpůsobit se aktuální „covidové“ situaci. Neboť nynější situace nepřispívala k uskutečnění typických promocí, tak jak je z dřívějších dob známe, snažila se fakulta i tak pro své studenty uskutečnit slavnostní předání úspěšně získaných diplomů.

Slavností předávání bylo zrealizováno v nově zrekonstruované modré aule v budově VIKS, která se nachází v kampusu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

V těchto prostorách byl povolen přístup pouze absolventům, a to po splnění aktuálních vládních nařízení k účasti na akcích. Příbuzní absolventů mohli sledovat celý přenos živě on-line o kus dále v amfiteátru kampusu UJEP.

Sice moji nejbližší nemohli být se mnou v aule, každopádně já jsem věděla, že tu jsou a cítila jsem tu jejich podporu na dálku,“ konstatuje absolventka Klára Branišová v reportáži pro ČT 1 pořad Události v regionech.

Celou reportáž naleznete na stránkách České televize ve 22. minutě.

Celý záznam z promocí naleznete na YouTube kanále Fakulty sociálně ekonomické.