Autorské právo ve studiu a v profesním životě

4. 4. 2023 10:00 – 16:00

Každý narazí dříve či později na problematiku autorských práv. A nemusí jít jen o případy, kdy tvoří materiály do výuky, seminární, diplomové či disertační práce nebo třeba publikuje prezentaci či video na internetu. Kde najít obrázky, videa a hudbu, které můžete použít při tvorbě těchto prací, prezentací a multimediálních materiálů? Co všechno můžete dělat a na co si dát pozor, když chcete materiály zveřejnit na internetu? Na co si dát pozor při zveřejňování multimediálních materiálů, prezentací? Představíme si užitečné nástroje a zdroje hotových materiálu.

Lektor: Mgr. Václav Maněna, Ph.D.

Přednáška je určena studentům doktorských studijních programů. V případě zájmu kontaktujte Fakultního koordinátora SGS a vzdělávacích aktivit PF