Oslavy univerzitního sportu a setkání sportovních reprezentantů

15. května v kampusu naší Univerzity proběhly Oslavy univerzitního sportu a již 3. setkání sportovních reprezentantů.

Hlavní program Oslav univerzitního sportu začal v 16:00 hodin ve formě seznámení publika s úspěchy sportovních týmů, jednotlivců a členů VSC, kteří reprezentují univerzitu. Následovala beseda s členkami VSC – rekordmankou v plavání Kristýnou Horskou a hokejovou gólmankou národního týmu Kateřinou Zechovskou. Právě pro členy VSC byla připravena vzdělávací část na téma zdravého životního stylu a psychologie sportu. Pro ostatní návštěvníky byly připraveny soutěže s hodnotnými cenami a kulturní vložka od trikaře na horském kole. Následovalo společné sledování hokejové klání mistrovství světa Česko vs. Lotyšsko.