FSE UJEP: Den s Chart Feroxem: Zážitky i unikátní spolupráce!

Jedinečnou příležitost si pro svoje studenty připravila Fakulta sociálně ekonomická UJEP (FSE UJEP) společně s děčínským Chart Feroxem dne 15. února 2024. Na základě vynikajících vztahů a dlouhodobé spolupráce s ředitelem společnosti Bronislavem Převrátilem mají aktivní zájemci možnost strávit den plný zážitků v jedné z nejinovativnějších firem v Ústeckém kraji.

Bronislav Převrátil jako absolvent FSE UJEP vidí v akci nejen prohloubení spolupráce s univerzitou, ale také skvělou příležitost právě pro potenciální partnery. „Studentům umožníme nahlédnout do naší běžné praxe. Provedeme je všemi odděleními dle jejich zájmu tak, aby viděli konkrétní formy všech našich činností,“ uvádí Manažer roku 2022, podle něhož by mezi zájemcem o zaměstnání a danou pracovní náplní měla fungovat určitá chemie.

I proto budou studenti rozděleni do skupin dle jejich zájmu. „Vedoucí našich oddělení, ať už se jedná o finance, IT nebo HR, konkrétně představí, co můžeme nabídnout a jaké jsou možnosti vzájemné spolupráce,“ dodává Převrátil.

Jeho slova podporuje také děkan fakulty sociálně ekonomické Ondřej Moc, který je za dlouhodobou kooperaci s Bronislavem Převrátilem vděčný. „Právě takové spolupráce jsou jedinečným přínosem nejen pro naši fakultu, ale především pro aktivní studenty a ty zájemce, kteří mají nějaký cíl a vizi vlastní budoucnosti.

Den s Chart Feroxem vyvrcholí tzv. closing meetingem, kde zástupci společnosti představí jasné návrhy a možnosti spolupráce s jednotlivými studenty. Ti budou moci začít praxi v inovativní společnosti, pro kterou jsou zaměstnanci jednou z největších priorit.

Společnost Chart Ferox, a. s., je celosvětově uznávaným výrobcem a dodavatelem kryogenních zařízení a systémů na skladování, dopravu a distribuci zkapalněných technických plynů (O2, N2, Ar), CO2 a uhlovodíků, zejména zkapalněného zemního plynu (LNG). Firma má více než 80letou tradici v oblasti strojírenství. Chart Ferox, a. s., se sídlem v Děčíně je součástí koncernu Chart Industries, Inc., s celosvětovým pokrytím a pobočkami v USA, Číně, Austrálii, Velké Británii a Německu.

Fotografie k volnému užití: Bronislav Převrátil, archiv Chart Ferox
Kontakt: Mgr. Jitka Dvořáková; ; +420 775 605 083