Den kariéry na UJEP

Zapište si 16. dubna 2024 do kalendáře, přichází Den kariéry na UJEP! 

Přijďte se inspirovat, setkat se s předními odborníky z různých oborů a objevit nové možnosti pro svou budoucí kariéru. Tento den je plný možností a nových začátků, které mohou otevřít dveře k vaší úspěšné budoucnosti.

V budově Multifunkčního informačního a vzdělávacího centra (MFC) a budově Centra přírodovědných a technických oborů (CPTO) se vám bude prezentovat 40 firem z nejrůznějších odvětví. Kromě stánkové prezentace se můžete těšit i na přednášky vybraných firem, workshopy o tom, co následuje po ukončení studia, nebo na příběhy našich absolventů!

Těšíme se na setkání s vámi a společně se zaměříme na vaše cíle a sny!

Vystavující firmy

Program

HR rande s ICUK – Najdi job za 5 minut!

V rámci Dnů kariéry na UJEP můžete posunout směrem kupředu svou kariéru v oblasti marketingu, IT, kreativity nebo administrativy účastněním se HR speed datingu, nekonvenčního ‘meetupu‘ v pohodové atmosféře pořádaného Inovačním centrem Ústeckého kraje spolu s univerzitou.

Jak to funguje?

Přijdete, posadíte se ke stolku se zástupcem firmy a máte 5 minut na to, abyste ho okouzlili. Až čas vyprší, BANG!, přesunete se k vedlejšímu stolu. Během dvou hodin tak uvolněnou formou rychlého rande poznáte studentské joby a pracovní příležitosti desítky firem.

Rozhodně příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít.

Kdy a kde?
16. 4. 2024 | 9:00 – 11:00 | Salónek Menza UJEP

Co pro to musíte udělat?
Přijít s dobrou náladou a registrovat se předem na: https://icuk.cz/events/hr-rande-2/

HR Rande