Filmové léto s UJEP - UJEP | Univerzita J. E. Purkyně

Filmové léto s UJEP

Filmové čtvrtky celé prázdniny? ANO! Pojďte si spolu s námi užít přicházející léto!

Rozhodli jsme se vám letošní léto (červen-srpen) na univerzitě zpříjemnit, a proto budeme každý čtvrtek od 17.30 promítat filmy v Amfiteátru UJEP! Pohodlně se usaďte před plátnem nebo si doneste vlastní deku a shlédněte s námi a se svými přáteli film týdne.

Občerstvení pro vás bude připraveno v naší kavárně Kampuska, kde si kromě skvělé kávy a sladkých pochutin můžete dát třeba i koktejl. K promítání samozřejmě patří i popcorn, na který jsme mysleli a bude pro vás připraven.

Promítání je zcela ZDARMA a přijít může kdokoliv.

(promítáme za jakéhokoliv počasí)

Film týdne:

Amélie z Montmartru

31. srpna 1997 ve 4 hodiny ráno dostala Amélie (Audrey Tautou) nápad. Musí stůj co stůj najít dávného majitele krabičky vzpomínek, kterou náhodou našla ve svém bytě, a poklad mu vrátit. Jestli to ocení, je rozhodnuto. Amélie začne zasahovat jiným lidem do života. Jestli ne, tak nic. Kultovní romantickou komedii o nesmělé Pařížance s laskavým srdcem milují díky její hravosti a půvabu miliony diváků po celém světě. Film o drobných, ale o to důležitějších radostech, který získal řadu prestižních filmových ocenění, ani po 20 letech od premiéry neztratil nic ze svého šarmu. (Aerofilms)

Program:

Červen                                     Červenec
   

Sledujte události Filmového léta i na našem Facebooku.