Centru pro rodinu Náruč v Turnově přijme do svého týmu kolegyni/ kolegu

    Od 01. 07. 2021 přijmeme do našeho týmu v Centru pro rodinu Náruč v Turnově kolegyni/ kolegu. Hledáme sociální pracovnici/ pracovníka pro náhradní rodinnou péči, v rámci které poskytujeme sociálně-právní ochranu dětí a další návazné služby pěstounským rodinám.

    Místo výkonu práce: Turnov
    Úvazek: 1,0 na dobu určitou (zástup za MD)
    Nástup: 01. 07. 2021 nebo dle dohody

    Náplň práce:
    Náplní práce je terénní i ambulantní spolupráce s pěstounskými rodinami a dětmi – sociální poradenství, sociální terapie, vzdělávání náhradních rodičů a jeho koordinace, skupinové aktivity s dětmi i dospělými (i během vícedenních pobytových aktivit), zajištění kontaktu s vlastní rodinou dětí, zajištění respitních služeb pro pěstouny, vyhledávání nových pěstounů, spolupráce s dobrovolníky, kontakt s úřady a dalšími spolupracujícími subjekty.

    Požadujeme:
    – VŠ nebo VOŠ vzdělání pro přímou sociální práci s rodinami dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a dle zákona č. 359/1999 Sb. sociálně-právní ochraně dětí
    – další vzdělání (psychoterapeutické výcviky, krizová intervence apod.) výhodou
    – znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
    – řidičský průkaz sk. B a řidičské zkušenosti
    – znalost problematiky systému péče o ohrožené děti a náhradní rodinné péče
    – ochotu dále se vzdělávat
    Výhodou je praxe v sociální oblasti a v sociálně-právní ochraně dětí.

    Nabízíme:
    – spolupráci v týmu a metodické zázemí
    – profesní rozvoj na zajímavé pozici
    – možnost dalšího vzdělávání
    – možnost zapojení do transformace systému péče o ohrožené děti v České republice
    – pružnou pracovní dobu

    Každý zájemce zašle přihlášku do výběrového řízení, strukturovaný životopis a motivační dopis.

    Na základě zhodnocení zaslaných podkladů (životopis, motivační dopis) budou vybraní uchazeči pozváni k osobnímu pohovoru do organizace.
    Výběrové řízení proběhne během června na adrese Skálova 540, Turnov.

    O konkrétním datu pohovoru budou uchazeči informováni.

    KONTAKT:  Bc. Jitka Altmanová e-mail:    tel.: 734 307 520