Charita Most vypisuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Charity Most

    Charita Most
    vypisuje výběrové řízení
    Pozice
    sociální pracovník Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Charity Most.
    Jedná se o práci na plný úvazek.
    Předpokládaný termín nástupu: 1.7.2023
    Požadujeme:
    NUTNÉ vzdělání předepsané pro sociální pracovníky dle zákona č. 108/2006 Sb. Komunikační předpoklady, schopnost pracovat samostatně i v týmu, motivaci pro práci s dětmi, znalost práce na PC (MS Office, Internet), trestní bezúhonnost.
    Výhodou:
    praxe v oblasti práce s lidmi.
    Náplň práce
    : poskytování služeb ZDVOP Charity Most, administrativa, spojená s realizací služby.
    Plat od
    : 28.000,- Kč (dle praxe a vzdělání)
    Strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail:
    do 18.6.2023.
    Sociální pracovník Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc
    Most
    Plný úvazek
    1. 7. 2023
    výběrové řízení
    Charita
    Most
    19.06.23 12:20 Sociální pracovník Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc
    https://www.charita-most.cz/jak-pomahame/volna-mista/socialni-pracovnik-zarizeni-pro-deti-vyzadujici-okamzitou-pomoc/ 2/2
    Informace na tel: 775 713 802
    Františka Malíka 956/16a
    434 01 Most
    Tel: 476 119 999