Everesta, s.r.o. hledá – Obchodní zástupce – B2B, prodej webů, aplikací, e-shopů

    Obchodní zástupce – B2B, prodej webů, aplikací, e-shopů
    Pro interní spolupráci hledáme Obchodního zástupce s vynikajícími prodejními a vyjednávacími schopnostmi, který bude v rámci své činnosti měnit potencionální zákazníky v placené uživatele.
    Pro naše klienty vytváříme weby, aplikace, databáze nebo e-shopy na míru s originálním a funkčním designem. Pro naši klienty jsme podporou, spolehlivostí a partnerem. Naším hlavním cílem je spokojenost všech našich klientů.
    Náplň práce:
    – prodávat IT produkty /weby, aplikace, e-shopy …/ naší společnosti v rámci ČR nebo zvoleného kraje
    – vyhledávaní nových klientů, prodej stávajícím
    Požadujeme
    – zaměření na prodej
    – vynikající komunikační, přesvědčovací a vyjednávací schopnosti
    – schopnost umět správně argumentovat, motivaci a potřebu růst
    – příjemné vystupování, samostatnost
    – schopnost dobře fungovat v rychlém a občas stresujícím prostředí
    Výhodou:
    – praxe na pozici obchodního zástupce
    Nabízíme
    – paušální odměna: dohodou
    – provize za uzavřený obchod: 5–15%
    – lokalita: dohodou (možnost působit i ve více krajích)
    – flexibilní pracovní dobu a dlouhodobou spolupráci
    – možnost seberozvoje, získání nových kontaktů
    Mzda: 16.000,- + provize z prodeje
    Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj
    Min. požadované vzdělání: středoškolské
    Typ pracovní poměru: dohodou /zkrácený, DPP, IČO/