MĚSTO ŠTĚTÍ – OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ – Sociální pracovník / pracovnice

    MĚSTO ŠTĚTÍ
    Mírové nám. 163, 411 08 Štětí, tel. 416 859 315

    OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

    Tajemník Městského úřadu Štětí vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na pracovní pozici

    Sociální pracovník / pracovnice

    Odboru sociálních věcí Městského úřadu Štětí

    Stručná náplň pozice:

    • sociální práce zaměřená na jednotlivce, rodiny a skupiny se zvýšeným rizikem sociálního vyloučení nebo výskytem problémů v osobním nebo sociálním vývoji;
    • provádění komplexního sociálního šetření ve vyloučených lokalitách nebo obdobně ohroženém prostředí, jeho odborná analýza, poskytování odborného sociálního poradenství a tvorba individuálních plánů v jeho rámci;
    • depistážní činnost.

    Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů:

    Fyzická osoba, která:

    • je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt;
    • dosáhla věku 18 let, je svéprávná, je bezúhonná;
    • ovládá jednací jazyk a splňuje další podmínky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

    Požadavky:

    • vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání;
    • odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, v platném znění;
    • zvláštní odborná způsobilost výhodou; v případě, že ji uchazeč nemá, vztahuje se na něj povinnost do 18 měsíců od uzavření pracovního poměru zkoušku podle vyhlášky č. 512/2002 Sb. o zvláštní odborné způsobilosti, pro správní činnosti v sociálních službách, složit;
    • řidičské oprávnění skupiny „B“;
    • praxe ve veřejné správě výhodou;
    • praxe v sociálních službách výhodou;
    • organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, vysoké pracovní nasazení;
    • dobrá znalost práce na PC.

    Písemná přihláška musí obsahovat:

    • jméno, příjmení a titul uchazeče;
    • datum a místo narození, státní příslušnost uchazeče;
    • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana;
    • místo trvalého pobytu uchazeče;
    • datum a podpis uchazeče;
    • kontaktní spojení.

    K přihlášce připojte tyto doklady:

    • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
    • životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností;
    • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál, nebo ověřená kopie);
    • případné další doklady prokazující odborné znalosti a dovednosti.

    Předpokládaný termín nástupu: 1. 4. 2024, následně dohodou

    Místo výkonu práce: město Štětí

    Pracovní poměr: na dobu neurčitou

    Platové zařazení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů – platová třída 11.

    Přihlášku s uvedenými doklady zašlete doporučeně do 20. 3. 2024 na adresu: Městský úřad Štětí, k rukám tajemníka MěÚ Štětí, Mírové náměstí 163, 411 08 Štětí.
    Obálku označte: „NEOTVÍRAT – VŘ – SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK “.

    Přihlášku se stejným označením obálky je možné doručit osobně do podatelny Městského úřadu Štětí, Mírové nám. 163, do 20. 3. 2024 do 17:00 hodin.

    Bližší informace k pracovní pozici: Mgr. Pavla Lípová (; tel: 732 931 767).

    Přihláška a další požadované dokumenty k výběrovému řízení budou zpracovávány a vedeny pouze pro účely uvedeného výběrového řízení. Po skončení výběrového řízení budou uchazečům jejich písemné materiály vráceny.

    Vyhlašovatel si vyhrazuje právo žádného uchazeče nevybrat a od výběrového řízení odstoupit nebo ho zrušit bez udání důvodu. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly.

    Štětí 26. 2. 2024

    Ing. Ladislav Balatý
    tajemník MěÚ Štětí