Ředitel Ústavu struktury a mechaniky hornin Akademie věd ČR, v.v.i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici odborného pracovníka nebo pracovnice výzkumu a vývoje v Oddělení struktury a vlastností materiálů

    Ředitel Ústavu struktury a mechaniky hornin Akademie věd ČR, v.v.i., vyhlašuje

    výběrové řízení

    na pozici odborného pracovníka nebo pracovnice výzkumu a vývoje v Oddělení struktury a vlastností materiálů.

    Náplň práce:

    • Práce v laboratoři dle zadání, instrumentální analýzy a fyzikálně-chemická měření
    • Studium a příprava anorganických materiálů
    • Studium odborné a vědecké literatury
    • Podílení se na zpracování výsledků, publikační a popularizační činnosti

    Požadavky:

    • Vysokoškolské vzdělání chemického nebo přírodovědného směru (pozice vhodná pro absolventy nebo studenty magisterského/inženýrského studia vyšších ročníků vysokých škol uvedeného směru)
    • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, schopnost jak samostatné práce, tak práce v kolektivu
    • Znalost anglického jazyka
    • Zájem o další vzdělávání se v oboru
    • Znalost dalšího jazyka, a probíhající či dokončené doktorské studium chemického nebo přírodovědného směru výhodou
    • Ochotu učit se nové věci
    • Schopnost logického myšlení a řešení problémů, analytické schopnosti
    • Uživatelská znalost práce na PC (znalost základního aplikačního SW)

    Termín nástupu: dohodou

    Nabízíme

    – Pracovní úvazek dle dohody

    – Platové zařazení podle stupnice mzdových tarifů a tříd, odměny

    – Pět týdnů dovolené, pět dnů zdravotního volna, příplatky na stravování

    – Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, jazykové kurzy

    – Možnost doktorského studia

    V případě zájmu zašlete nabídky zahrnující motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, případně seznam publikací a podepsaný formulář „Informace o zpracování osobních údajů poučení o právech v souvislosti s ochranou osobních údajů“ na e-mailovou adresu Bc. Kateřiny Burdové:  do 10.3.2023 do 12 hodin.

    Po ukončení uzávěrky budou uchazeči vyrozuměni a vybraní kandidáti pozváni k osobnímu pohovoru.