Výběrové řízení na místo vedoucího Ekonomického odboru Městského úřadu Duchcov

    Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

    Tajemnice Městského úřadu Duchcov, nám. Republiky 20/5, 419 01 Duchcov vyhlašuje v souladu s příslušnými ustanoveními zákona 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů

    výběrové řízení

    na místo vedoucího

    Ekonomického odboru Městského úřadu Duchcov

    Pracovní pozice:                    vedoucí odboru (vedoucí úředník)

    Druh práce, náplň činnosti odboru:

    Odbor zabezpečuje finanční hospodaření města. Jedná se o finanční operace dle schváleného rozpočtu města. Činnost je rozdělena do vzájemně propojených oblastí:

    • účetnictví, evidence a archivace za hlavní a hospodářskou činnost,
    • rozpočet a jeho plnění,
    • místní poplatky, prodej domů, pozemků, bytů, půjček, kontrola poskytovaných dotací, vydávání a kontrola pokutových bloků,
    • mzdová a personální agenda.

    Místo výkonu práce:             Městský úřad Duchcov – Ekonomický odbor

    Platová třída:                        11

    V souladu s NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Platové rozmezí od 25 280 do 37 170, osobní příplatek, příplatek za vedení + benefity

    Pracovní poměr na dobu neurčitou

    Datum nástupu:                    1.8.2023, popř. dle dohody

    Předpoklady:

    1. státní občan České republiky
    2. cizí státní občan, který má v České republice trvalý pobyt
    3. způsobilost k právním úkonům
    4. bezúhonnost
    5. ovládání jednacího jazyka (český jazyk)
    6. předpoklady pro výkon správních činností

    Požadavky:

    1. vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, v oboru ekonomickém, finančním či veřejné správě
    2. manažerské znalosti, orientace v právu
    3. výhodou praxe na úseku státní správy nebo samosprávy
    4. znalost práce s výpočetní technikou
    5. výhodou odborná způsobilost na vymezeném úseku správních činností odboru
    6. znalost regionu
    7. schopnost analytického a koncepčního myšlení
    8. ochota dále se vzdělávat
    9. umění jednat s lidmi
    10. splnění dalších předpokladů podle § 2 a § 4 zákon č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích, ve znění pozdějších předpisů (tj. negativní lustrační osvědčení a čestné prohlášení). Předpoklady podle tohoto ustanovení neprokazují osoby narozené po 1.12.1971.

    Zájemci podají písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

    1. jméno, příjmení a titul zájemce
    2. datum a místo narození zájemce
    3. státní příslušnost zájemce
    4. místo trvalého pobytu zájemce
    5. číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
    6. datum a podpis zájemce

    K přihlášce je nutné přiložit:

    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
    4. souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení,
    5. příp. kopie případných osvědčení o absolvování dalšího vzdělávání či kurzů.

    V případě výběru uchazeče je nutné dále doložit:

    1. osvědčení Ministerstva vnitra ČR (tzv. lustrační osvědčení) podle § 2 odst. 1 písm. a) a b) zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích, ve znění pozdějších předpisů, popř. jeho ověřenou kopii (nebo čestné prohlášení o jeho vyžádání). Nevztahuje se na uchazeče narozené po 1.12.1971
    2. čestné prohlášení o splnění předpokladů podle § 2 odst. 1 písm. d) až h) zákona č. 451/1991 Sb. Nevztahuje se na uchazeče narozené po 1.12.1971.

    Přihlášky se přijímají v zalepené obálce s označením: „Výběrové řízení – vedoucí EO“ v termínu do 20.6.2023 a to:

    1. Osobně v podatelně MÚ Duchcov (informační oddělení), přízemí budovy.
    2. Písemně na adrese: Město Duchcov, organizační odbor, nám. Republiky 5, P.O.Box 21 a, 419 01 Duchcov.

    Výběrová komise na základě obdržených přihlášek zváží uskutečnění osobních schůzek s uchazeči. O výsledku budou všichni uchazeči písemně informováni.

    Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno písemně až po ukončení výběrového řízení. Uchazeč nese náklady, které mu účastí ve výběrovém řízení vznikly. Odesláním životopisu uděluje uchazeč MÚ Duchcov souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto pracovní místo. Po skončení výběrového řízení budou uchazečům jejich písemné materiály vráceny.

    Bližší informace k výběrovému řízení v případě potřeby podá tajemnice MÚ Duchcov       Ing. Renata Kounovská, MBA tel. 417 514 403.

    V Duchcově dne 29.5.2023                                                   Ing. Renata Kounovská, MBA

    tajemnice MÚ

    Vyvěšeno na úřední desce dne 29.5.2023

    Sejmuto z úřední desky dne 21.6.2023