Mezinárodní letní škola Graz 2023

Graz International Summer School Seggau (GUSEGG) je 2 týdenní mezinárodní akademický program, který zve zainteresované studenty ze všech oborů a všech úrovní studia, aby se přihlásili. Téma programu: Konflikt, výzva a změna: stát – společnost – náboženství. Proběhnou dopolední přednášky, moduly semináře a panelové diskuze z různých oborů a pohledů.

Informace o akademickém programu a procesu přihlášky naleznete na přiloženém plakátu a také na webových stránkách: GUSEGG – Büro für Internationale Beziehungen (uni-graz.at). Zde naleznete  GUSEGG informační leták.

Níže naleznete také náš krátký „pitch“ e-mail a neváhejte jej poslat svým studentům a fakultě, kteří by mohli mít o náš program zájem. Je zde také odkaz na GUSEGG trailer (cca 3 min), který ukazuje, jak letní škola funguje.

Důležité informace:

Termín letní školy: 2. – 15. července 2023

Místo konání: Zámek Seggau, Leibnitz, Rakousko

Průběh: Přednášky, 7 individuálních seminářů, večerní akce

All inclusive balíček: výuka, strava, ubytování, mimoškolní program, exkurze do Grazu

Kredity: 6 ECTS kreditů za účast a seminární práci

Přínos: Rozvíjení dovedností v dokumentární produkci, akademickém a tvůrčím psaní

Výstup: Možnost publikování v sérii publikací Off Campus: Seggau School of Thought

Uzávěrka přihlášek: 31. ledna 2023

Podrobné informace o programu letní školy: GUSEGG – Úřad pro mezinárodní vztahy (uni-graz.at)