Letní škola tvorby videoher ve Finsku

Xamk ve Finsku pořádá Summer School of Gaming v termínu 31. července – 4. srpna 2023.

Letní škola „hraní“ se zaměřuje na základy tvorby videoher, aniž by bylo nutné absolvovat předchozí studium dané problematiky. Přesto více informací k dané problematice naleznete na webových stránkách.

Můžete získat 3 ECTS nebo více. Instruktoři letní školy jsou vysoce uznávané odborníci v oblasti her.

Součástí programu je také mentoring pro zájemce o práci v dané oblasti.

Jazyk výuky: Angličtina

Cena:

550 € pro studenty z partnerských institucí

570 € pro studenty z nepartnerských institucí

Cena zahrnuje výuku, studijní materiál, plánované volnočasové aktivity, pojištění v průběhu plánovaných aktivit a potvrzení o studiu pro uznání kreditů za studium. Cena nezahrnuje ubytování, ale pro přihlášené studenty letní školy bude provedena předběžná rezervace za 175 €/týden.

Přihlásit se na letní školu můžete prostřednictvím digitálního formuláře. Odkaz na webu bude k dispozici v období 1. 3. – 30. 4. 2023.