Krátkodobé programy UniTrento pro zahraniční studenty 2023-2024

Letní škola PsyHuman – The Psychological Humanities, která se koná v kampusu v Roveretu od 19. do 30. června 2023.

Všechny podrobnosti o programu, sylabu a hodnocení, stejně jako fotogalerie a video z minulých ročníků si můžete prohlídnout zde.

Termín pro přihlášení do programu je 6. dubna 2023. Bude vybráno 5 bakalářských (od 3. ročníku) a/nebo magisterských studentů. V případě zájmu prosím pište na . Následně budete informováni o dalším průběhu.

Účastnický poplatek: 400 EUR.

UniTrento provede závěrečný screening uchazečů a přijatým studentům zašle e-mail o přijetí s pokyny pro další kroky.

Užitečné informace: Studenti, kteří se chtějí lépe seznámit s akademickým programem a společensko-kulturními aktivitami, jsou zváni k účasti na online informační relaci dne 15. března v 8:00 nebo v 16:00 (italského času). Odkazy na registraci jsou k dispozici na webových stránkách letní školy.