TAČR ZÉTA – oznámení vyhlášení 4. veřejné soutěže

Technologická agentura České republiky (TA ČR) informuje o přípravě 4. veřejné soutěže Programu na podporu aplikovaného výzkumu ZÉTA, jejíž vyhlášení se předpokládá dne 9. října 2019. Předpokládané datum uzávěrky příjmu žádostí je 21.11.2019.
Program ZÉTA je zaměřen na podporu spolupráce akademické sféry a podniků prostřednictvím zapojení studentek/ů vysokoškolských studijních programů, a v opodstatněných případech také žákyň/ů středoškolského vzdělávání a mladých výzkumných pracovnic/ků ve věku do 35 let včetně. Další zaměření programu spočívá v podpoře rovných příležitostí pro rozvoj profesních drah mužů a žen.

Více informací o programu ZÉTA včetně odkazu na tabulku s parametry naleznete zde.

Zdroj: TAČR