Právník/čka

  • Pracoviště: Ústí nad Labem

Rektor Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

vypisuje výběrové řízení na obsazení místa

právník/čka

Počet volných míst: 1

Popis práce/pracovní náplň:

  • Řešení právních záležitostí zaměstnavatele, zejména obchodních, občanskoprávních a pracovněprávních
  • Samostatnost při vedení agendy, archivaci, stanovení pracovních postupů
  • Schopnost metodického řízení v oblasti zajištění agendy, rovněž tak při výkladu právních norem a jejich praktické aplikace
  • Spolupráce s externími právními kancelářemi
  • Jednání se soudy, úřady, Policí ČR a dalšími institucemi na základě konkrétního pověření
  • Plnění dalších úkolů nadřízeného zaměstnance vztahujících se k vykonávané práci

Kvalifikační požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo
  • Uvítáme praxi ve veřejné správě, jazykové znalosti: AJ – KET (A2) a vyšší
  • Znalosti právních předpisů k vykonávané práci, zejména:
  • zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v platném znění
  • zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
  • zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
  • zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), v platném znění

Výše úvazku: 1,0

Mzdové zařazení: dle vnitřního mzdového předpisu N10-N11. Dohoda možná.

Předpokládaný nástup: dohodou

Místo výkonu: Ústí nad Labem

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příjemné moderní pracoviště v akademickém prostředí
  • Možnost dalšího průběžného vzdělávání v oboru
  • Různorodou a zodpovědnou práci
  • 6 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění, UNIŠEKY
  • Možnost rekreace v univerzitním objektu v Českém ráji
  • Volný vstup do univerzitních sportovišť
  • Příměstské tábory pro děti zaměstnanců

Požadujeme zaslání životopisu s podrobněji rozepsanými významnějšími pracovními úkoly včetně uvedení kontaktů na možné reference. Při výběrovém řízení budou posouzeny zaslané materiály a informace z veřejně dostupných zdrojů, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.

Bližší informace: http://www.ujep.cz nebo u Mgr. Kalhousové .

Přihlášky s profesním životopisem s podrobněji rozepsanými významnějšími pracovními úkoly včetně uvedení kontaktů na možné reference, ověřenými doklady o akademických a vědecko-pedagogických titulech a souhlasem se zpracováním osobních údajů v evidenci uchazečů o zaměstnání vedené za účelem účasti v nadcházejících výběrových řízeních podle čl. 6 odst. 1 písm. b) GDPR zasílejte poštou na Zaměstnanecký odbor UJEP v Ústí nad Labem, Pasteurova 1, 400 96  Ústí nad Labem nebo e-mailem na adresu .

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem (dále jen „UJEP“), IČO: 44555601, se sídlem Pasteurova 3544/1, 400 96 Ústí nad Labem, tel. 475 286 317, e-mail: , zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany UJEP před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracované osobní údaje patří jméno a příjmení, bydliště, e-mailová adresa, údaje o Vašem vzdělání a dosavadních pracovních zkušenostech a příp. další údaje, které nám sami poskytnete v zaslaných dokumentech. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, která jistě nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům zpracovávaným UJEP, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se také můžete obrátit se stížností. Další informace o ochraně osobních údajů, zpracovávaných UJEP naleznete zde: https://www.ujep.cz/cs/zasady-zpracovani-osobnich-udaju