Výzkum ve světě umění? Metodologie, která vám umožní psát, tvořit i porozumět samým sobě

16. 9. 2021
čtvrtek – přednáška / workshop
9.00–13.00
Název: “Výzkum ve světě umění? Metodologie, která vám umožní psát, tvořit i porozumět samým
sobě”
Potřebují umělci a umělkyně znát vědecké metody? Jak může výzkum obohatit uměleckou tvorbu? A jak to sepsat do disertační práce? Workshop krok-za-krokem představí a nechá na vlastní zkušenosti zažít, co to znamená dělat výzkum ve světě umění a jaké metody přitom lze použít. Na jeho konci budete vědět, kdy od lidí žádat jejich volné asociace, kdy s nimi mluvit a jak vám může při tvorbě pomoct reflexivní deník.

Výukový jazyk: slovensky
Lektor: PhDr. Marek Urban, PhD., PhD. & Mgr. Kamila Urban, PhD.
Ideální kapacita workshopu: 12 studentů doktorského studia / mailová přihláška nutností (fakultní koordinátor FUD: ; fakultní koordinátor FF: )